Warranty Expert

Warranty Expert

Feisbuko komunikacija ir reklama, tinklalapių kūrimas ir priežiūra, viešieji ryšiai, blogo kūrimas, SEO

„Warranty Expert“ – tai garantinių paslaugų ir pirkinių draudimo lyderiai, Lietuvoje veikiantys nuo 2013 metų. Bendrovė siūlo draudimo bei pratęstos garantijos paslaugas didžiausiam spektrui pirkinių: buitinei technikai, elektronikai, įrankiams ir kt. „Warranty Expert“ vieninteliai Lietuvoje teikia pirkinių draudimo paslaugą, kurios riziką prisiima Norvegijos kapitalo draudimo bendrovė „Gjensidige Baltic“.

Su „Warranty Expert“ bendradarbiauti pradėjome 2015 m. rugpjūčio mėnesį – kūrėme jų feisbuko paskyras Lietuvos bei Latvijos auditorijoms, socialinio tinklo „LinkedIn“ paskyrą. Komunikacijos socialinėje erdvėje tikslas – formuoti patikimas, kokybiškas paslaugas teikiančios įmonės įvaizdį, padėti žmonės spręsti su garantiniu aptarnavimu bei draudimu susijusias problemas.

Taip pat dirbame ir su „Warranty Expert“ komunikacija žiniasklaidoje – siekiame edukuoti savo tikslinę auditoriją apie garantinio aptarnavimo bei pirkinių draudimo paslaugas, jų naudą, elgesį situacijose, kai sugenda ar sulūžta brangus pirkinys. „Warranty Expert“ yra atvira kompanija, kuri su visuomene dalijasi turimais įdomiais statistiniais duomenimis, atsakingai pateikia savo finansinius duomenis bei viešina korporatyvinę informaciją.

„Warranty Expert“ komunikacija feisbuke

Screen Shot 2015-12-01 at 15.33.08

„Warranty Expert“ komunikacija feisbuke latvių kalba

Screen Shot 2015-12-01 at 15.33.29

„Warranty Expert“ komunikacija LinkedIn

warrantyLin1

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!