Microlife

Microlife

Ryšiai su visuomene, turinio rinkodaros projektai, komunikacija ir reklama feisbuke

UAB „Microlife“ – dukterinė tarptautinės kompanijos „Microlife Corporation“ įmonė, oficiali „Microlife“ produktų atstovė, dirbanti su Baltijos ir Skandinavijos šalių rinkomis, veiklą pradėjusi 1997 m.

„Microlife“ yra stambus inovatyvių medicinos technologijų kūrėjas, klientams siūlantis šiuolaikiškus kraujospūdžio matuoklius, termometrus, inhaliatorius bei svarstykles.

Su „Microlife“ dirbame nuo 2015 m. spalio mėn. Vykdome turinio rinkodaros projektus, komunikaciją žiniasklaidoje bei komunikaciją socialiniuose tinkluose.

Turinio rinkodaros projektas „Insultas. Kas, kaip, kodėl?“

Projektas įgyvendintas siekiant didinti „Microlife“ žinomumą, stiprinti socialiai atsakingos įmonės įvaizdį bei atsivesti klientus ne per tiesioginę reklamą, o per jų sąmoningumą suvokus kraujospūdžio matavimo būtinumą. Vienas iš „Microlife“ produktų – kraujospūdžio matuokliai, kuriais nuolat sekant savo kraujospūdį galima iš anksto pastebėti insulto požymius ir užkirsti kelią ligai, nuo kurios kasmet miršta daugybė žmonių.

Projekto metu bendradarbiaujant su Lietuvos Raudonojo Kryžiaus draugija, Lietuvos insulto asociacija, Lietuvos medicinos studentų asociacija, Lietuvos dietologų draugija, medikais bei sveikos gyvensenos ekspertais buvo įgyvendinti šie veiksmai:

Leidinį pamatyti galite čia: http://www.joomag.com/magazine/test-drive/0286275001446207131

„MICROLIFE“ KOMUNIKACIJA feisbuke

Screen Shot 2015-12-01 at 15.40.40

„Microlife“ komunikacija žiniasklaidoje

Kartu su „Microlife“ vykdome nuolatinę komunikaciją žiniasklaidoje, siekiant didinti prekės ženklo ir produktų žinomumą, edukuoti tikslinę auditoriją apie savarankiškos sveikatos priežiūros namuose svarbą, pasitelkiant inovatyvius medicinos pritaisus. Be to, komunikacija žiniasklaidoje siekiama kurti ir įtvirtinti „Microlife“ atstovus kaip medicinos inovacijų ekspertus.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!