Akių klinika Lirema

Akių klinika Lirema

Komunikacija ir reklama feisbuke, interneto svetainių kūrimas ir priežiūra, ryšiai su visuomene, tinklaraščio rašymas, SEO, Google AdWords

Akių klinika „Lirema“, jau ilgiau nei dešimtmetį veikianti Lietuvoje ir neseniai atvėrusi klinikos Stokholme duris, teikia visas akių chirurgijos paslaugas. Čia dirba ilgametę patirtį turintys akių mikrochirurgai, kurių darbu liko patenkinti daugybė klientų Lietuvoje ir užsienyje.

Vykdome akių klinikos „Lirema“ komunikaciją žiniasklaidoje ir „Facebook“. Padedame atnaujinti ir prižiūrėti klinikos interneto svetaines Lietuvoje ir užsienyje. Ruošiame tekstus blogui ir optimizuojame turinį.

Komunikuodami žiniasklaidoje siekiame stiprinti „Liremos“ kaip ilgametės, lyderiaujančios, stipriausius akių profesionalus vienijančios klinikos įvaizdį. Pagrindinė klinikos veikla – regos korekcijos lazeriu, tačiau greta jos, klinika teikia ir kitas kokybiškas akių sveikatos paslaugas bei rūpinasi savo klientų akių sveikata. Komunikuodami žinaisklaidoje siekiame akcentuoti kitas įmonės akių procedūras, šviesti bei edukuoti visuomenę apie akių sveikatos priežiūros būtinybę bei galimybes gerinti regėjimą.

Akių klinikos „Lirema“ komunikacija feisbuke

akiu-klinika-lirema

„Lirema“ regėjimo centro komunikacija feisbuke

lirema-regejimo-centras

„Akiuklinika.lt“ interneto svetainės atnaujinimas

lirema-tinklalapis

„Lirema“ regėjimo centro „landing“ puslapis

lirema-regejimo-puslapis

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!