Apie mus

PAPERPLANES

Komunikacijos butikas

Anksčiau norint sėkmingai komunikuoti užtekdavo ryšių su visuomene agentūros. Šiandien internetui tapus pagrindine verslo komunikacijos platforma reikia daugiau – ir komunikacijos ekspertų, ir interneto rinkodaros specialistų, ir profesionalių programuotojų bei dizainerių.

Negana to, norint pasiekti realių ir apčiuopiamų rezultatų visi šie profesionalai turi veikti išvien, tad įprastas būdas skirtingas komunikacijos paslaugas rinktis iš skirtingų verslo partnerių nėra tinkamas – norint išlaikyti konceptualumą ir kryptingumą būtina dirbti su vienu stipriu verslo partneriu. PAPERPLANES gali būti tuo partneriu.

Suprasdami nuolat besikeičiantį pasaulį mes prisitaikome ir kuriame šiandienos komunikaciją.

Kodėl mes?

Mūsų komanda – tai visų pilnavertei verslo komunikacijai reikalingų sričių specialistai. Jauni, augę kartu su naujosiomis technologijomis, todėl lengvai prisitaikantys ir novatoriškai mąstantys specialistai.

– Siūlome konceptualią, pasvertą ir pamatuotą, kūrybišką šiandienos komunikaciją. Mes kuriame ir rengiame komunikacijos projektus, o ne atsitiktinį komunikavimą. Svarbiausia – idėjos ir profesionalumas.

– Mums komunikacija – tai ne savaiminis tikslas, o priemonė pasiekti Jūsų verslo tikslus. Ieškome ir randame tas jūsų verslo vietas, kurioms komunikacija būtų naudinga.

– Kuriame bendradarbiavimo, o ne paslaugų pirkimo – pardavimo santykius. Mums rūpi Jūsų verslas. Mes įsitraukiame ir dalyvaujame, tampame Jūsų komandos nariais.

Ką mes darome?

Mes ieškome ir pasakojame verslo istorijas, kurios yra įdomios jūsų auditorijai ir padeda jums būti tokiais, kokiais norite būti savo klientų akyse. Tam pasitelkiame pačias įvairiausias komunikacijos priemones, rengiame integruotos komunikacijos strategijas.

Komunikacija žiniasklaidoje
Soc. tinklų rinkodara
Interneto svetainių kūrimas
Google rinkodara
Verslo projektai
Verslo renginiai

Kaip dirbame

Mes dirbam konceptualiai ir kūrybiškai – vadovėliuose aprašyta komunikacija – taip, ji teisinga, bet mums nepakanka teisingų teorijų. Visada ieškome daugiau ir randame kartu su savo klientais.

Mūsų įmonė dalyvauja iš ES struktūrinių fondų lėšų bendrai finansuojamame projekte pagal priemonę „Dizainas LT“

Projektų Nr. 03.3.1-LVPA-K-838-01-0296 ir Nr. 03.3.1-LVPA-K-838-01-0297.

Projektų tikslas – įmonės planuojamų gaminti naujų gaminių dizaino sukūrimas, kuriuo siekiama, kad gaminiai būtų inovatyvūs, pritaikyti socialinėms problemoms spręsti. Naujo dizaino naujų  gaminių kūrimu siekiama didinti įmonės klientų skaičių bei gerinti įmonės darbo produktyvumą, demonstruoti įmonės potencialą, kuriant produktų dizainą.

Projektai finansuojami Europos regioninės plėtros fondo lėšomis.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!